portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gdańsk Jelitkowo - Wczoraj » Forum » Dom Zdrojowy w Jelitkowie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dom Zdrojowy w Jelitkowie

Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
monikab 

Początkujacy

PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 17:33    Temat postu: Dom Zdrojowy w Jelitkowie

Witam Smile
Poszukuję wszelakich materiałów i informacji na temat wspomnianego w tytule Domu Zdrojowego czyli obecnej restauracji Parkowej.
Przejrzałam wiele stron na różnych forach i stronach tematycznych. Wiąże się to z tym, że mam pokaźny zasób pocztówek, zdjęć, planów, map. Posiadam książkę p. Waldemara Nocnego "Jelitkowo", jestem w trakcie zbierania informacji w różnych gdańskich instytucjach (Konserwator, Biuro Rozwoju Gdańska), jednak bardzo ciężko znaleźć mi coś na temat samego Domu Zdrojowego. Interesuje mnie historia tego obiektu, w szczególności układ budynku (rzuty), materiały. Generalnie interesuje mnie dokładnie wszystko na jego temat.
Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach